Oferty pracy

ASTEK Polska

Java Software Engineer

Dla jednego z największych na świecie dostawców z sektora motoryzacyjnego, będącego liderem na rynku europejskim poszukujemy Java Software Engineer. Połącz hobby z pracą i dołącz do projektu rozwoju aplikacji  urządzeń diagnostycznych dla samochodów osobowych i ciężarówek dla najbardziej rozpoznawalnej i prestiżowej marki samochodów dostawczych na całym świecie. Bądź częścią projektu! Zaaplikuj.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i wybór preferowanej formy współpracy
  • Rozwój zawodowy w Centrach Kompetencyjnych ASTEK Polska
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity pozapłacowe
  • Udział w wydarzeniach IT i budżet szkoleniowy
  • Cykliczne spotkania integracyjne
  • Pakiet relokacyjny

Obowiązki:

  • Projektowanie komponentów oprogramowania
  • Implementowanie wysokiej jakości kod w Javie
  • Zapewnienie jakość tworzonych komponentów oprogramowania poprzez pokrycie testów jednostkowych

Wymagania:

  • Około 3 lata doświadczenia w tym przynajmniej rok w Java
  • Angielski na poziomie minimum B
  • Znajomość Java lub Java Swing
  • Doświadczenie w SWT OSGI, Eclipse RCP, REST, OpenAPI, Jira, BitBucket, Confluence