Oferty pracy

Grafton Recruitment

Asystent/ka ds. marketingu

Grafton Recruitment Zawiercie
Kategoria: Marketing

Wspólnie z naszym Klientem – globalną firmą działającą w branży optycznej, w związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta/ki ds. marketingu

Miejsce pracy: Zawiercie (praca w 100% stacjonarna, po etapie wdrożenia możliwość pracy częściowo zdalnej)

Zakres zadań:

  • koordynowanie działań marketingowych we współpracy z jednostką lokalną oraz amerykańską firmy,
  • współtworzenie strategii marketingowej - content marketingu,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych, prezentacji oraz grafik (współpraca z grafikiem),
  • uczestniczenie w organizacji targów oraz konferencji.
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 – warunek konieczny),
  • dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu lub wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość dowolnego programu graficznego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne,
  • proaktywność i chęć ciągłego rozwoju oraz nauki.
Korzyści
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu – dla osób studiujących),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szeroka ekspansja na kontakty międzynarodowe.