Oferty pracy

Grafton Recruitment

Młodszy specjalista do działu Product Planning

Grafton Recruitment Zawiercie
Kategoria: Marketing

Wspólnie z naszym Klientem – globalną firmą działającą w branży optycznej, w związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego specjalisty do działu Product Planning

Miejsce pracy: Zawiercie (praca w 100% stacjonarna, po etapie wdrożenia możliwość pracy częściowo zdalnej)

Zakres obowiązków:

  • uczestniczenie w procesie rozwijania produktów firmy,
  • wsparcie w opracowywaniu nowych funkcjonalności oraz testowaniu i weryfikowaniu nowych rozwiązań,
  • przygotowywanie dokumentacji, raportowanie błędów oraz usprawnień,
  • zarządzanie danymi,
  • aktywna współpraca z działem R&D, programowania, walidacji, marketingu i Produkt Managerem.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe lub min. drugi rok studiów na kierunku Biotechnologia (lub pokrewne),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, organizacyjne oraz interpersonalne,
  • proaktywność i chęć ciągłego rozwoju oraz nauki.
Korzyści
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu – dla osób studiujących),
  • konkurencyjne wynagrodzenie.