Oferty pracy

Grafton Recruitment

Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Grafton Recruitment Bielsko-Biala

Wspólnie z naszym Klientem – firmą prowadzącą placówki oświatowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielnej księgowej/Samodzielnego księgowego

(praca w 100% stacjonarna w Bielsku – Białej)

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie obszarów księgowych oraz podatkowych spółki,
  • księgowanie oraz weryfikowanie dokumentów,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, JPK, ZUS, GUS),
  • rozliczenia dotacji oświatowych i dotacji UE, prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • uczestniczenie w procesie tworzenia polityki rachunkowej w spółce,
  • przygotowywanie raportów oraz sprawozdań finansowych,
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki i audytorzy).
Wymagania
  • min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze pełnej księgowości,
  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz znajomość programów księgowych,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.
Korzyści
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.