Wywiady

#853 IT Contracting od A do Z

W 853 odcinku podcastu "BSS bez tajemnic," zapraszam na rozmowę z Magdaleną Szabelską z firmy Michael Page. Wspólnie przyglądamy się głębiej tematowi IT contractingu. To dyskusja, która rzuca światło na kluczowe aspekty tej branży.

W trakcie odcinka analizujemy różne aspekty działalności w ramach IT contractingu, w tym popularne obszary, modele współpracy i znaczenie specjalistów ds. SAP. Z tego odcinka dowiesz się, jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z usług IT contractingu, jakie istnieją modele finansowe oraz jak kształtują się stawki godzinowe dla kontraktorów.

Podczas rozmowy poruszamy również kluczowy temat rekrutacji specjalistów IT przez firmy zagraniczne w Polsce. Ten odcinek to prawdziwa gratka dla wszystkich zainteresowanych branżą IT oraz dla tych, którzy chcieliby lepiej zrozumieć dynamiczny świat kontraktorów IT. Łap kawę w dłoń, zakładaj słuchawki, podkręć nieco głośność i posłuchaj o IT contractingu od A do Z!

 

Linki:

Magdalena Szabelska na Linkedin: https://www.linkedin.com/in/magdalenaszabelska/

Contracting IT w Michael Page: https://www.michaelpage.pl/rekrutacja-pracownik%C3%B3w/it-contracting

 

Porozmawiaj o tym odcinku ze Sztuczną Inteligencją - https://bbs-bez-tajemnic.onpodcastai.com/episodes/T7Av4nE1IPy/chat

 

****************************

Nazywam się Wiktor Doktór i na co dzień prowadzę Klub Pro Progressio https://klub.proprogressio.pl/pl – to społeczność wielu firm prywatnych i organizacji sektora publicznego, którym zależy na rozwoju relacji biznesowych w modelu B2B. W podcaście BSS bez tajemnic poza odcinkami solowymi, zamieszczam rozmowy z ekspertami i specjalistami z różnych dziedzin przedsiębiorczości.

Jeśli chcesz się o mnie więcej dowiedzieć, to zapraszam do odwiedzin moich kanałów w mediach społecznościowych:

YouTube - https://bit.ly/BSSbeztajemnicYT

Facebook - https://bit.ly/BSSbtFB

LinkedIn - https://www.linkedin.com/in/wiktordoktor/

Możesz też do mnie napisać. Mój adres email to - wiktor.doktor(@)proprogressio.pl

 

****************************

Patronami Podcastu “BSS bez tajemnic” są:

Marzena Sawicka https://www.linkedin.com/in/marzena-sawicka-a9644a23/

Przemysław Sławiński https://www.linkedin.com/in/przemys%C5%82aw-s%C5%82awi%C5%84ski-155a4426/

Damian Ruciński https://www.linkedin.com/in/damian-ruci%C5%84ski/

Szymon Kryczka https://www.linkedin.com/in/szymonkryczka/

Grzegorz Ludwin https://www.linkedin.com/in/gludwin/

Adam Furmańczuk https://www.linkedin.com/in/adam-agilino/

Wspaniali ludzie, dzięki którym pojawiają się kolejne odcinki tego podcastu.

Ty też możesz wesprzeć rozwój podcastu na:

Patronite - https://patronite.pl/wiktordoktor

Patreon - https://www.patreon.com/wiktordoktor

Buy me a coffee - https://www.buymeacoffee.com/wiktordoktor

Zrzutka.pl - https://zrzutka.pl/j8kvar